Whirlpool Servisi

Whirlpool Servisi; Beyaz Eşya sektöründe 15 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Benimsediğimiz değerlere bağlı olarak, İstanbul piyasasında sürekli değişim gösteren müşteri isteklerini ve taleplerini en üst seviyede karşılamak ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlarız.

Whirlpool Beyaz Eşya Servisi Olarak Profesyonel hizmetler sağlayarak, hızlı ve yerinde montaj, bakım servis hizmetleri sağlanmaktadır.

Servis

Yıllarca ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Whirlpool Dayanıklı Ev Aletleri özel servisi olan Whirlpool Servisi, buzdolabı veya derin dondurucu gibi ev eşyalarının arızası durumunda size en kaliteli çözümü sunar. Whirlpool Servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

Derin dondurucu.

Buzdolabı.

Whirlpool

Çamaşır makinesi.

Bulaşık makinesi.

Fırın, ocak.

Kurutma makineleri.

Ankastre cihazlar.

Whirlpool Servis

Whirlpool Servis; geçmiş yıllarda edindiği deneyim ve birikimleri ile üst seviyede hizmet anlayışını ilkesi olarak kabul eden firmamız, yüksek müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket etmektedir.

Whirlpool Servisi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer tüm beyaz eşyalar için hem bakım hem de tamir hizmeti almak için bizi güvenle arayabilirsiniz. Bizler memnuniyetinizi sunacağımız kalıcı çözümlerle garanti altına almayı ana hedef olarak belirledik.

Whirlpool Servisi; ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servis olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Whirlpool Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;

İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.

Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.

Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

Randevuya zamanında gideriz.

Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

Whirlpool Beyaz Eşya Servisi

Whirlpool Acil Servis %100 güvenilir, uzman ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir. Whirlpool Ankastre Servis, hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Whirlpool Özel Servis İhtiyacınızda Bizi Tercih Edebilirsiniz…Google Uyumlu Web Sitemiz.https://istbeyazesyaservis.com

Whirlpool Servisi

Whirlpool Servisi

0216 573 30 39

info@istbeyazesyaservis.com

İçindekiler

Call Now ButtonTıkla Ara
error: Bu sitedeki tüm fotoğraf, yazı, döküman, figür ve düşünce ürünleri telif hakları kapsamında yasal elektronik ticaret mevzuat uyarınca korunmaktadır. Kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz. İst Beyaz Eşya Servisi