Termikel

Servisi

Termikel Servisi

Termikel Servisi

Termikel Servisi 0216 573 30 39 kalitesini her geçen gün arttırmak için elemanlarına yeni çıkan teknolojiler hakkında eğitimler vermektedir. Termikel Servisi elemanları yeni çıkan teknolojiler ile yoğurulup sizlere kusursuz bir tamir ve bakım servisi sunmaktadır.

İstanbul Anadolu yakası ozel servis ağımız her geçen gün daha çok büyümekte ve gün içerisinde talebiniz doğrultusunda mobil araçlarımızı yönlendirebilmekteyiz.

Buzdolapları insan hayatını kolaylaştıran yiyecek ve içeceklerimiz taze kalmasını sağlayan evlerin vazgeçilmezi haline gelen en önemli beyaz eşyadır. Termikel Servisi, buzdolabınızın en profesyonel bir şekilde servis imkânı sunmaktayız

TERMİKEL SERVİSİ

1YIL

Garanti

Güvenli

Yerinde Hizmet

%100

Memnuniyet

Bakım Onarım Merkezi

Ankastre parça, ankastre bakımı, ankastre montajı ve Termikel Servisi hizmetleri verilmektedir.

Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından merkezimize getirilir, burada test cihazlarına bağlı olarak işlem yapılır ve ilk gün ki gibi çalışır durumda size teslim edilir. Termikel Servisi olarak hedefimiz memnun müşteri portföyümüzü arttırmaktır.

Budoğrultuda size verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günüONLINE servis formumuzdan veya çağrı merkezi telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından merkezimize getirilir, burada test cihazlarına bağlı olarak işlem yapılır ve ilk gün ki gibi çalışır durumda size teslim edilir.Termikel Servisi olarak hedefimiz memnun müşteri portföyümüzü arttırmaktır.

ilgili markayla herhangi bir baglantımız yoktur. istbeyazesyaservis.com Makalemizi İnceleyebilirsiniz. Web Sitemiz www.google.com.tr alt yapısı ile güçlendirilmiştir.

Beyaz Eşya Teknik Servisi Konusun Yerinde Onarım

Fırmamız  Özel Servistir

İçindekiler

error: Bu sitedeki tüm fotoğraf, yazı, döküman, figür ve düşünce ürünleri telif hakları kapsamında yasal elektronik ticaret mevzuat uyarınca korunmaktadır. Kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz. İst Beyaz Eşya Servisi