Kadıköy Esty Servisi 0216 573 30 39 Teknik Servis | Beyaz Esya Servisi
    TurkishEnglishGermany

Teknik Servis

Gebze Bosch Servisi

Kadıköy Esty Servisi

Kadıköy Esty Servisi

Kadıköy Esty Servisi

Kadıköy Esty Servisi

Kadıköy Esty Servisi 0212 573 30 39 Yıllardır ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Esty Grubu özel servisi olan Bölge Servis, No-Frost buzdolabı veya Şofben Servis gibi ev eşyalarının onarım ya da bakımı durumunda size en kaliteli çözümü sunar.

Kadıköy de verdiğimiz hizmetler;

  • No-Frost Buzdolabı Servisi
  • Fırın
  • Çamaşır Makinesi
  • Bulaşık Makinesi
  • Termosifon servisi
  • Aspiratör
  • Kurutma makinaları
  • Esty marka diğer ürünler

İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. İstanbul Kadıköy de ikamet eden müşterilerimize ve mahallelerine servisizim her gün onlarca müşterinin hizmet talebine hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.

Kadıköy Esty Servis

Esty Beyaz Eşyalar Arızalandığında Ne Yapmalı?

 

Örneğin; Buzdolapları günümüz modern toplum yaşamının en gerekli beyaz eşya ürünlerinin başında ilk sırada yer alır. Buzdolabı teknolojisi ile birlikte artık gıdaları daha uzun süreler, ilk günkü tazeliğini koruyacak şekilde saklayabilme şansına sahip olabiliyoruz.

Bu durumda dünyanın her yerinde ister bireysel alanlarda ister de kurumsal alanlarda olsun, buzdolabı teknolojilerinin sıklıkla kullanılmasına neden oluyor. Yaygın ve yoğun şekilde kullanılan buzdolapları her ne kadar çağın ileri teknolojilerine sahip olsa da ‘mekanik’ temelli teknolojiler olmalarından dolayı zaman içerisinde çeşitli problemler yaşatabilmektedir.

Kullanım sırasında olağandışı haller ile karşılaşılmasına ve buzdolabının mevcut performansından verim alınmamasına neden olabilen bu sorunlara yönelik olarak Kadıköy Esty Servisi merkezi tarafından profesyonel servis hizmetleri sunuluyor.

Esty Servisi

Kurumsal ve profesyonel hizmet standartları çerçevesinde sunulan Kadıköy Esty Servisi hizmetleri ile çamaşır makinelerinin arızalanmaları durumunda  kaliteli şekilde onarımının gerçekleştirilerek, daha uzun ömürlü bir kullanımının oluşturulabilmesi sağlanabiliyor.

Kadıköy Esty Servisi

Kadıköy Esty Servisi

Özellikle de günümüzde son derece önemli bir noktaya ulaşan ‘zaman’ olgusu çerçevesinde bölge genelinde her zaman hazır durumda bulunacak, tam teşekküllü gezici servis araçları ile sunulan servis hizmetleri sayesinde buzdolabı arızalarına  kısa sürelerde müdahalelerde bulunulabilmesi mümkün oluyor. Böylelikle buzdolabının arızalanmasından kaynaklanan sorunların ve aksaklıkların  kısa süre içerisinde giderilebilmesi mümkün olabiliyor.

Kadıköy Esty Beyaz Eşya Servisi

Kadıköy Esty Servisi Sizlere her daim kaliteli uygun fiyat sunan servisimiz ödemelerde her zaman kolaylık sağlar. Sizlere eft, banka kartları ile ödeme veya kapıda elden nakit ödeme gibi seçeneklerde sunar. Kaliteyi  en üst seviyede yaşamak siz değerli müşterilerimizin de hakkıdır. Kaliteli hizmeti ve uygun fiyatı almak için sizlerde 7/24 kurumsal firmamıza ulaşabilir taleplerinizi iletebilirsiniz .

Kadıköy çevresinde amacımız, müsterilerimize en hızlı ve en guvenli hizmeti vermektir. Zor durumda kalmamanız mağdur olmamanız için elinden gelen her şeyi yapar.

Esty Özel Servis İhtiyacınızda yanınızdayız…

admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.


 Call Now ButtonTıkla Ara
error: Bu sitedeki tüm fotoğraf, yazı, döküman, figür ve düşünce ürünleri telif hakları kapsamında yasal elektronik ticaret mevzuat uyarınca korunmaktadır. Kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz. İst Beyaz Eşya Servisi