Goldstar Merkez Servis

Bakım Onarım Merkezi

Goldstar Servisi

Goldstar Servis

Goldstar Servisi 0216 573 30 39 0212 474 74 07 Olarak çalışmalarımızı Sürdürerek birçok marka arasında özelikle Goldstar Buzdolabı Servisi Hizmetleri Sunuyoruz. Profesyonel anlamda servis mantığında çalışan ekibimiz gezici servis hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.Problem yaşadığınız makinalar’ da devreye girerek sorunlarınızı anında çözüyoruz. Müşterilerimizden gelen telefonlar ile hemen sorunlu olan adresteki goldstarmakinanız için yola çıkıyoruz.  Eğer sorunlu cihazınız yerinde olabilecek bir problem yaşamış ise evinizde yada iş yerinizde bu problemi aşarak yapmaya çalışıyoruz. 

Esty Servis

Goldstar Servisi Arıza Tespit Onarım Nasıl Olur ?

 En son müşterimizden aldığımız bir goldstar buzdolabı ‘na servis işlemi yaptığımız da örnek vermek gerekirse buzdolabını yaptıktan sonra 48 saat sadece test etmiş ve müşterimize teslim etmiş bulunmaktayız. Kaliteyi her zaman firmamız demirbaş olarak tutmuş ve profesyonel çalışmalar ile değerli makinalarınızı en iyi şekilde yaparak teslimleri sürekli gerçekleşmektedir. Bizim için en iyi şekilde cihazların tekrar sorun yaşatmadan yapılması çok önemlidir.

Goldstar Servisi mERKEZİ

Goldstar Servisi Çalışma Mantığımız

Goldstar Servisi Olarak çalışma mantıklarımız arasında kimseye zarar vermeden diğer firmalara, sitelere dokunmadan şerefli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İşte bu noktada ne kadar dürüst çalıştığımızı kanıtlamış olmaktayız. En iyi şekilde çalışmalarımızı sürdürerek kimseye dokunmadan , sıkıntı yaşatmadan iş hayatımıza devam etmekteyiz. Bu arada bu saldırıları bertaraf edecek güce sahip olmamız da piyasanın en iyi sitesi ve en kaliteli beyaz eşya servisi olma yolunda çalışmalara devam etmekteyiz.

Goldstar Servisi iST

whirlpool servisi

iLETİŞİM

0212 474 74 07

0216 573 30 39

info@istbeyazesyaservis.com

İçindekiler

Call Now ButtonTıkla Ara
error: Bu sitedeki tüm fotoğraf, yazı, döküman, figür ve düşünce ürünleri telif hakları kapsamında yasal elektronik ticaret mevzuat uyarınca korunmaktadır. Kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz. İst Beyaz Eşya Servisi